Kamerový systém Vivotek

Kamerový systém Vivotek

Kamerové systémy Vivotek se začaly vyrábět v roce 2002. Tento producent začínal s výrobky, jako jsou ekonomické varianty IP kamer a díky tomu se stal oblíbený všude na světě, především však v Evropě. Z počátku byly produkty Vivoteku převlečené OEM kousky, později firma přidala vlastní kamery, protože byly navrženy ve vlastním vývojovém centru.

IP kamery Vivotek Brno obsahují také přibalený software pro záznam obrazu. Jde ale o jednoduchý program, který poskytuje pouze velmi omezené a základní vlastnosti. Mezi vlastnosti patří například mazat staré záznamy ukládat obraz z kamer, ale již neumožňuje pokročilou detekci pohybu, neumí poskytovat vzdálený přístup na záznamy a další. Jedná se tedy pouze o vhodný nástroj pro malé kamerové systémy pro malé obchody, nebo pro menší kanceláře. Některé profesionální záznamové softwary, jako například NUUO umožňuje spolupracovat s kamerami Vivotek, 7 takže umožňuje integraci do profi řešení.

V posledních letech začíná značka Vivotek vyrábět již profesionální řešení pro kontrolu a ochranu majetku. Kamerové systémy Vivotek se tak stávají standardním prvkem pro kvalitní kamerové systémy Brno.

Produkty z portfolia značky Vivotek zahrnují jak IP kamery, tak IP videoservery a PoE adaptéry, které slouží jako 1zdroje. Kamery jsou vyráběny ve spoustě variant, jak pro vnitřní provedení, venkovní IP kamery, některé modely mají také infra přísvit nebo zabudovaný mikrofon. Startovní typy mají také vestavěný WiFI adaptér pro připojení přes bezdrát. Kamery mají slot na SD kartu, takže se pohyb bude lokálně nahrávat.

Video z kamer podporuje nejnovější formát ONVIF, takže lze konečně IP kamery Vivotek Brno připojit k profesionálním DVR zařízením a programům. Pro venkovní použití instalujeme také otočné IP kamery Vivotek Brno. Přístup přes internet na kamery je možný jak z počítače, tak z mobilu, tabletu apod.

Doporučujeme značku Vivotek pro spolehlivé řešení a kamerový systém Brno dokáže snímat obraz i při špatném osvětlení snímané scény. Kamery, které mají vestavěný mikrofon můžete použít pro odposlech daného sledovaného místa. Rozlišení kamer je až pět megapixelů. U kamer Vivotek je ale nutné dát si pozor na reálné rozlišení, které není vždy podle standardu, který deklarují. Také je u většiny modelů menší snímkovací frekvence než mají jiní výrobci, takže nahraný pohyb není úplně plynulý. Dražší modely tímto nedostatkem netrpí a vždy lze vybrat vhodnou variantu pro Vaše potřeby. Kamerový systém Brno spolehlivě ochrání Váš majetek.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |