Kamerový systém Axis

Kamerový systém Axis

IP kamery oblíbeného producenta Axis jsou všude tam, kde je potřeba perfektní obraz. Značka Axis byla založena ve Švédsku, kde se vyvinula v celosvětového producenta CCTV kamer, a to nejen analogových kamer, ale také moderních IP kamer včetně záznamových NVR zařízení. Kamerové systémy Axis jsou určené jak pro malé instalace, tak pro rozsáhlé kamerové systémy Brno, které mají několik stovek kamer a dalších prvků a několik desítek záznamových NVR.

Hodí se pro instalace ve veřejném sektoru, jako jsou rozsáhlé nádraží, velké skladovací prostory, banky nebo kasina s potřebou dlouhého záznamu. Výrobky Axis se vyznačují špičkovým obrazem a to především při malém osvětlení.
Obraz je i v noci barevný a postačí i pouliční osvětlení. Na výběr jsou zabezpečovací kamery Axis i s několika megapixelovým rozlišením.

Firma Axis vyrábí také HDSDI kamery a záznamové zařízení pro IP kamery. K jednomu NVR je možné připojit až 32 IP kamer, a navíc CMS systém pro správu NVR může ovládat až několik stovek záznamových NVR. Díky tomu lze zahrnout do kamerového systémy mnoho kamer a zařízení, například také PIR čidla, videoservery a ostatní prvky. Záznam funguje na principu server a klient, takže obraz se ukládá na několik síťových disků nebo serverů.

Klientský přístup na kamerové systémy Brno zahrnuje jak počítače, tak mobilní telefony nebo tablety. Pro některé typy kamer Axis můžeme také napojit mikrofon pro oboustranné spojení s hlasem mezi klientem a pozorovaným místem. Záznamové softwary lze dále vybavit expertními moduly. To znamená, že program na PC automaticky sleduje vytvoření davu, pozoruje podezřelé osoby, nebo automaticky označuje události, když někdo překročí definovanou oblast. Dále kamerové systémy Axis podporují počítání osob, nebo je možné spustit poplach, pokud dojde k odcizení předmětu, nebo naopak někdo zanechá předmět, například kufřík na letišti. Celkově doporučujeme kamerové systémy Axis pro náročné aplikace, i když jsou trochu dražší.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |