HD-SDI kamerové systémy

HD-SDI kamerové systémy

HD-SDI technologie je odpověď na jak pomocí stávající koaxiální kabeláže dostat video v HD rozlišení. Celá tato technologie je poměrně nová a byla vyvinuta pouze pro to, aby se mohly jednoduše kamery pouze vyměnit a přitom udělat z analogového kamerového systému kamerový systém Šumperk s HD rozlišením.

Kamerové systémy v HD-SDI technologii mají plné HD rozlišení, tedy 1920x1080 pixelů. Díky tomu je obraz velice detailní a každá kamera poskytuje nekomprimované video bez ztráty kvality. Kamery jsou v HD-SDI jak ve venkovním provedení s nočním viděním, ale taky pro vnitřní prostory. Protože jde o novější technologii, není na výběr tolik typů kamer, jako pro analogové, nebo IP systémy. Nicméně pokud je možné použít již instalovanou kabeláž, je to velkou výhodou.

Záznamové zařízení pro HD-SDI kamery jsou ve dvou podobách. Za prvé používáme DVR rekordéry, tedy jednoduché jednoúčelové zařízení, nebo speciální karty do PC. Ale protože HD-SDI posílají nekomprimované video v plném HD rozlišení do záznamového zařízení, je nutno zpracovat hodně dat. Z tohoto důvodu jsou záznamové zařízení pro HD-SDI kamerové systémy Šumperk dost náročné na výkon a proto jsou také finančně náročnější.

Výrobci ale nabízí také hybdridní karty do PC, které umí připojit do jednoho jediného systému jak full HD kamery s technologií HD-SDI, také analogové kamery a IP kamery. Při instalaci a projekci HD-SDI kamerového systému je nutno počítat také s tím, že ne všechny stávající kabeláže jsou vhodné. Jednak ne všechny koaxiální kabely mají vhodné parametry a také délka koaxiální kabeláže je pro HD-SDI limitována na délku okolo 100 metrů. Kamerové systémy HD-SDI doporučujeme všude tam tam, kde lze využít stávající kabely.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |