HD-SDI kamerové systémy

HD-SDI kamerové systémy

HD-SDI kamery je odpověď na jak pomocí stávající koaxiální kabeláže dostat video v HD rozlišení. Postup HD-SDI je nová tvorba kamerových systémů a byla vyvinuta pouze pro to, aby se mohly jednoduše kamery pouze vyměnit a vytvořit tak z analogového kamerového systému kamerový systém Zlín s vysokým rozlišením kamer.

Kamerové systémy v HD-SDI technologii mají plné HD rozlišení, tedy 1920x1080 pixelů. Díky tomu je obraz velice detailní a každá kamera poskytuje celé videozáběry bez kompromisů. Kamery jsou v HD-SDI jak ve venkovním provedení s nočním viděním, ale taky pro vnitřní prostory. Jelikož je to nová technologii, není na výběr tolik typů kamer, jako pro analogové, nebo IP systémy. Nicméně pokud je možné použít již instalovanou kabeláž, je to velkou výhodou.

Záznamové zařízení pro HD-SDI kamery se rozdělují na dva typy. Za prvé používáme DVR rekordéry, tedy vhodné specializované zařízení, nebo rozšiřující PCI karty pro počítač. Ale protože HD-SDI posílají nekomprimované video přímo z kamery do záznamového zařízení, je nutno zpracovat hodně dat. Z tohoto důvodu jsou záznamové zařízení pro HD-SDI kamerové systémy Zlín dost náročné na výkon a proto jsou také finančně náročnější.

Výrobci ale nabízí také hybdridní karty do PC, jež nabízí možnost vytvořit kombinovaný kamerový systém, který umí připojit jak full HD kamery s technologií HD-SDI, také analogové kamery a IP kamery. Při instalaci a projekci HD-SDI kamerového systému je nutno počítat také s tím, že ne všechny stávající kabeláže jsou vhodné. Jednak ne všechny požívané koaxiální rozvody mají vhodné parametry a také délka koaxiální kabeláže je pro HD-SDI limitována na délku okolo 100 metrů. Kamerové systémy HD-SDI doporučujeme všude tam tam, kde můžeme existující rozvody využít.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |