Kamerový systém

Kamerový systém

Kamerový systém Frýdek Místek hlídá Váš majetek i když jste zrovna pryč. Díky moderním technologím není problém sledovat kamerový systém přes internet a to jak na mobilním telefonu Android i iPhone, tak na počítači nebo tabletu. Velmi jednoduché ovládání zvládně úplně každý, i začátečník. Kamerové systémy jako takové se rozlišují na dva druhy. Analogové kamery a IP digitální kamery. Díky zlepšujícím se vlastnostem IP kamer a poklesu jejich cen si již dnes může pořídit špičkové IP kamery skoro každý. IP kamery mají vysoké rozlišení a obraz má daleko více detailů, než analogové kamery. Jedna IP kamera tak nahradí i několik analogových, takže i cenově pak již není takový rozdíl. Jistěže je podstatné a záleží na konkrétním využití a umístění kamer, například pro vchody do kanceláří nebo firem a bytových domů pořád stačí kvalitní analogová kamera s vysokým rozlišením 700 TV řádků, která je dostatečně detailní pro rozpoznání návštěvníka.

Nabízíme kvalitní rozlišení, kdy obraz je stejně kvalitní jako z digitálního fotoaparátu. Výhodou IP kamer je také možnost použít kabeláž, která již možná existuje. Kamery se totiž mohou připojit do stávajícího rozvodu počítačové sítě a náklady na instalaci se tak dále snižují. Profesionální firma v oboru kamerových systémů v Frýdku Místku Vám poradí s instalací a hlavně pomůže vybrat správné komponenty, protože na trhu je spousta výrobců a vždy je nutné kamerový systém Frýdek Místek navrhovat podle přesných požadavků zákazníka je jeho finančních možností.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |