Využití kamer

Využití kamer

Kontrolu majetku zajistí zabezpečovací kamery. Díky tomu, že kamery nahrávají co se v objektu děje, je možné snadno prokázat nekalou činnost. Moderní kamerové systémy Praha obsahují kamery s vysokým rozlišením. Vysoké rozlišení zaručí IP kamery, nebo HD-SDI kamerové systémy. Díky vysokému rozlišení můžete jednou kamerou snímat velký prostor a zároveň mít hodně detailní obraz. V noci je pak obraz vynikající díky nočnímu vidění. Infra přísvit je vestavěný v kameře zapne se vždy automaticky v závislosti na intenzitě okolního osvětlení. Záznamové zařízení lze plně ovládat také přes internet a to nejenom z počítače. Můžete využít Vašeho tabletu a chytrého telefonu pro přístup na kamerový systém. Podporovány jsou všechny oblíbené operační systémy jako je iOS nebo Android.

Moderní kamerové systémy Ostrava jsou ideální také jako prevence pro dodržování bezpečnostních směrnic na pracovišti, nebo slouží jako důkazní materiál pro kvalitu odvedené práce, například uložení zboží do expedičního balení, kvalita opracování apod. Pokud potřebujete sledovat rychlé výrobní procesy, existují také vysokorychlostní kamery a záznamové zařízení, které nahrávají dostatečný počet snímků za sekundu. Díky videu lze zkontrolovat výrobní vady naprosto automaticky ještě během výrobního procesu. Pro opravdu speciální případy jsou k dipozici také kryty kamer do výbušného prostředí, nebo speciálně, vodou chlazené kryty, které je možné použít do prostor s vysokou teplotou. Záznamové zařízení pro kamerové systémy se dodává také v miniaturním provedení, nebo pro vhodnou instalaci do automobilu. Využití kamer je tedy opravdu všestranné, ne vždy jde pouze pro nahrávání prostoru.

Netradiční způsob využití bezpečnostních kamer je určitě kontrola robotické sekačky na trávu. Antivandal kamera se nainstaluje na robotickou sekačku a na lokální síť pomocí bezdrátové WiFi a přes internet můžete velmi jednoduše kontrolovat, jaká je poloha robotické sekačky a zda se s ní něco nestalo.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |