Kamerový systém GeoVision

Kamerový systém GeoVision

Kamerové systémy GeoVision mají tradici a kvalitní zpracování. Protože produkty pod značkou GeoVision začínaly již od prvních kamerových systémů Šumperk založených na grabovací kartě v PC, má tento výrobce zkušenost jak se softwarem s příjemným ovládáním, ale i s hardwarem. V dnešní době kamerový systém Šumperk GeoVision nabízí jak analogové systémy, tak HD-SDI kamerové systémy Šumperk ale samozřejmě i IP kamerové systémy.

Protože můžeme nabídnout kompletní a ucelený sortiment výrobce kamerových systémů GeoVision, jsme tak vhodný partner pro instalaci a další rozšiřování všech typů kamerových systémů GeoVision v Šumperku. Pro nabídky na kamerové systémy nás kontaktujte zde...

Karty do PC

Ke kartě v PC můžeme připojit analogové kamery, HD-SDI kamery, ale také IP kamery. Můžeme tak vytvořit hybridní kamerový systém GeoVision Šumperk, který podporuje veškeré druhy kamer. Snadné je další rozšiřování, v jednom videoserveru se může nahrávat maximálně 64 kamer. Což je již dostatečná rezerva i pro rozsáhlé městské kamerové systémy. Navíc několik nahrávacích videoserverů můžeme sloučit pod jeden ovládací software, takže celkový počet spravovaných kamer je v podstatě neomezený.

Záznamové PCI karty se liší především počtem vstupů pro analogové nebo HD-SDI kamery. Rychlost je také jedním z parametrů, tedy kolik snímků za sekundu celkem zpracují. Pokud stačí pro záznam menší počet snímků, můžete koupit levnější variantu karty do PC pro kamerový systém GeoVision Šumperk, na druhou stranu v aplikacích, kde je nutný real time záznam, jako například výrobní prostory apod existují také vhodné varianty. Existují karty se 4, 8 nebo 16 vstupy a v jednom PC mohou být dvě karty, tedy max 32 analogových kamer a k tomu dalších 32 IP kamer.

Software pro kamerový systém GeoVision je kompletně v češtině a vyniká svým snadným nastavením a velice jednoduchým ovládáním. Přitom se jedná o výkonný a velmi propracovaný software, který umí jak samozřejmé funkce jako je nahrávání dle kalendáře, podle pohybu nebo na základě vnějších vstupů, ale umí také sabotážní funkce jako je otočení kamery nebo rozmazání obrazu. Pro další zvýšení bezpečnosti může software GeoVision posílat emaily o havarijních stavech, například špatný disk a nefunkčnost kamery apod. Kamerový systém GeoVision umožňuje také integraci s pokladnami POS protokolem, nebo také integruje signál GPS a můžeme tak zároveň se signálem z kamer zaznamenávat polohu. Samostatnou kapitolou je pak také rozeznání registračních značek vozidel, kdy lze pro známé SPZ například automaticky otevřít bránu atd.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |