Kamerový systém GeoVision

Kamerový systém GeoVision

Kamerové systémy GeoVision mají tradici a kvalitní zpracování. Protože produkty pod značkou GeoVision začínaly již od prvních kamerových systémů Brno založených na grabovací kartě která se instalovala do PC, má zmíněná továrna zkušenost jak se softwarem s příjemným ovládáním, ale i s hardwarem. V dnešní době kamerový systém Brno GeoVision nabízí jak analogové systémy, tak HD-SDI kamerové systémy Brno ale samozřejmě i IP kamerové systémy.

Jelikož instalujeme a známe do podrobností veškerý sortiment výrobce kamerových systémů GeoVision, jsme tak ideální firmou pro integraci a další rozšiřování všech typů kamerových systémů GeoVision v Brně. Vypracujeme ceny pro kamerové systémy nás kontaktujte zde...

Karty do PC

Ke kartě v PC můžeme připojit analogové kamery, HD-SDI kamery, ale také IP kamery. Lze snadno postavit hybridní kamerový systém GeoVision Brno, který podporuje ruzné typy kamer. Snadné je další rozšiřování, v jednom videoserveru se může nahrávat maximálně 64 kamer. Což je již dostatečná rezerva i pro rozsáhlé instalace kamerových systémů. Dále umíme více záznamových PC sloučit pod jeden ovládací software, a tím se zvýší celkový počet kamer neomezeně.

Karty do PC se liší především počtem vstupů pro HD-SDI a analogové kamery. Rychlost je také jedním z parametrů, tedy kolik snímků za sekundu na celý systém se uloží. Pokud stačí pro záznam menší počet snímků, lze pořídit levnější variantu záznamové PCI karty pro kamerový systém GeoVision Brno, na druhou stranu v aplikacích, kde je nutný real time záznam, jako například kasina apod existují také vhodné varianty. Existují karty se 4, 8 nebo 16 vstupy a v jednom PC mohou být dvě karty, tedy celkem 32 analogových kamer a k tomu dalších 32 IP kamer.

Software pro kamerový systém GeoVision je celkově přeložen do českého jazyka a vyniká svým snadným nastavením a velice jednoduchým ovládáním. Přitom se jedná o ucelený a velmi propracovaný software, který umí jak standardní funkce jako je nahrávání dle detekce pohybu, podle nastaveného kalendáře nebo i díky alarmům, ale umí také detekovat rozmazání kamery, otočení kamery nebo počty průchodů osob v daném prostoru. Vylepšené zabezpečení může software GeoVision posílat emaily o havarijních stavech, například špatný disk a nefunkčnost kamery apod. Kamerový systém GeoVision připojí POS pokladní systémy, nebo také spoluprácí s GPS modulem a můžeme tak zároveň se signálem z kamer ukládat přesné souřadnice. Samostatnou kapitolou je pak také rozpoznávání registračních značek vozidel, kdy lze pro známé SPZ například automaticky otevřít bránu atd.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |