Kamerový systém

Kamerový systém

Kamerový systém Brno hlídá Váš majetek i když jste mimo domov nebo firmu. V dnešní době není problém sledovat kamerový systém přes internet a to jak přes notebook, počítač tablet ale i na mobilu jako je iPhone nebo Android. Velmi jednoduché ovládání zvládně úplně každý, i začátečník. Kamerové systémy dělíme podle typu kamer do rozdílných kategorií. IP a starší analogové kamery. Díky zlepšujícím se vlastnostem IP kamer a tomu, že klesá jejich cena si již dnes může pořídit špičkové IP kamery skoro každý. IP kamery mají velké rozlišení a obraz má daleko více detailů, než analogové kamery. Jediná digitální kamera snadno nahradí i více starších typů, takže i cenově pak již není takový rozdíl. Jistěže je podstatné a záleží na konkrétním využití a umístění kamer, například pro vchody do kanceláří nebo firem a bytových domů pořád stačí kvalitní analogová kamera s vysokým rozlišením 700 TV řádků, která je stále ideální pro přesné zobrazení nezvaného hosta.

Nabízíme kvalitní rozlišení, kdy obraz je stejně kvalitní jako z digitálního fotoaparátu. Velké plus IP kamer je také to, že pokud to jde, využije se kabelová trasa, která již možná existuje. Kamery se totiž mohou připojit do přípojek již instalované počítačové sítě a položky za montáž se tak dále snižují. Spolehlivá montážní firma v oboru kamerových systémů v Brna Vám nainstaluje a nastaví a hlavně pomůže vybrat správné komponenty, protože lze zakoupit mnoho variant a vždy je nutné kamerový systém Brno navrhovat podle přesných požadavků zákazníka je jeho finančních možností.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |