Kamerový systém GeoVision

Kamerový systém GeoVision

Kamerové systémy GeoVision mají vysokou kvalitu a dlouhou historii. Díky tomu, že značka GeoVision začínala již od prvních kamerových systémů Praha založených na grabovací kartě v PC, má zmíněná továrna zkušenost jak s hardwarovým, tak se softwarovým zpracováním. V dnešní době kamerový systém Praha GeoVision nabízí jak analogové systémy, tak HD-SDI kamerové systémy Praha ale samozřejmě i IP kamerové systémy.

Jelikož instalujeme a známe do podrobností kompletní a ucelený sortiment výrobce kamerových systémů GeoVision, jsme tak vhodný partner pro instalaci a další rozšiřování všech typů kamerových systémů GeoVision v Praze. Pro nabídky na kamerové systémy nás kontaktujte zde...

Grabovací PCI karty

Karty, ke kterým lze připojit analogové kamery, HD-SDI kamery, ale také IP kamery. Můžeme tak vytvořit hybridní kamerový systém GeoVision Praha, který podporuje ruzné typy kamer. Výhodou je také další možné rozšiřování, v jednom videoserveru se může nahrávat maximálně 64 kamer. Což je již dostatečná rezerva i pro rozsáhlé instalace kamerových systémů. Navíc několik nahrávacích videoserverů můžeme sloučit pod jeden ovládací software, takže celkový počet spravovaných kamer je v podstatě neomezený.

Záznamové PCI karty se liší především počtem vstupů pro analogové nebo HD-SDI kamery. Rychlost je také jedním z parametrů, tedy kolik snímků za sekundu celkem zpracují. Pokud stačí pro záznam menší počet snímků, můžete koupit levnější variantu záznamové PCI karty pro kamerový systém GeoVision Praha, na druhou stranu v aplikacích, kde je nutný real time záznam, jako například výrobní prostory apod existují také ideální varianty. Lze pořídit karty se 4, 8 nebo 16 vstupy a v jednom PC mohou být dvě karty, tedy max 32 analogových kamer a k tomu dalších 32 IP kamer.

Software pro kamerový systém GeoVision je celkově přeložen do českého jazyka a vyniká svým jednoduchým zpracováním a velice jednoduchým ovládáním. Přitom se jedná o ucelený a velmi propracovaný software, který umí jak samozřejmé funkce jako je nahrávání dle kalendáře, podle pohybu nebo na základě vnějších vstupů, ale umí také sabotážní funkce jako je otočení kamery nebo rozmazání obrazu. Pro další zvýšení bezpečnosti může software GeoVision posílat emaily o havarijních stavech, například špatný disk a nefunkčnost kamery apod. Kamerový systém GeoVision umožňuje také integraci s pokladnami POS protokolem, nebo také integruje signál GPS a můžeme tak zároveň se signálem z kamer ukládat přesné souřadnice. Samostatnou kapitolou je pak také rozeznání registračních značek vozidel, kdy již známé SPZ otevře závoru, pro neznámé spustí zvukový signál atd.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |