Zabezpečení škol

Zabezpečení škol

Ochrana a zabezpečení školy a školky

Školy mají dnes poměrně málo zabezpečené vstupy. Takže téměř kdokoli může vstoupit do objektu, což není správné. Je potřeba na každý vstup nainstalovat elektrický zámek do dveří. Tento elektrický zámek umožní otvírání dveří jen těm, kdo budou mít identifikační čip. Tyto identifikační čipy se budou číst na čtečce čipů, která se umístěna u vstupu do budovy. Důležité je, aby se tyto čipy, které jsou důležitou součástí zabezpečení školy nedaly zkopírovat. Podle toho je také nutné vybírat čtečky a ústřední jednotky, které jsou spojeny do jednoho systému. Pokud je celý přístupový systém řízený centrálně, je vše krásně pod kontrolou. Pomocí programu na počítači, který má velmi pohodlné ovládání se nastavují všechny čipy, které můžou dveře otevřít. V přehledu historie je také vidět, kdy který čip dveře otevřel. Vše je krásně po kontrolou a když je potřeba některý z čipů vyřadit neb přidat nový, je to otázka několika kliknutí.

Další důležitou součástí zabezpečení škol je kamerový systém Ostrava. Bezpečnostní kamery kontrolují prostory na chodbách a na vstupu do prostoru školy. Školník nebo někdo jiný může velice snadno kontrolovat co se děje a nemusí obíhat všechny místa ve škole. Důležité u bezpečnostních kamer je délka záznamu. Tato délka je daná pravidly GDPR a je stanovena na 7 dní. Je možné se tedy spolehnout na to, že pokud dojde k nějakému incidentu vše bude zaznamenané. Kamery mohou být analogové nebo IP. Pokud budete dávat IP kamery, ty poskytují větší rozlišení a možnosti inteligentní analýzy obrazu. V budoucnu tak můžete automaticky detekovat obličeje u vchodu.

Od každé kamery k záznamovému zařízení bude nutné dovést kabel. Po jednom kabelu vede jak napájení, tak obraz což zjednodušuje montáž. Kamerové systémy Frýdek-Místek jsou vhodné pro všechny velikosti škol. Jedná se o důležitou součást zabezpečení dětí ve škole.

Dalším typem zabezpečení školy je alarm a elektronické zabezpečení majetku. Tímto způsobem ochráníte prostory, kde jsou cennější věci, například stravenky, počítačové učebny, pokladna a podobně. Tyto bezpečnostní systémy obsahují detekci pohybu, detekci kouře a zvýšené teploty nebo detekci rozbití skla. Pokud by došlo k detekci a tím se spustí alarm, probudí se sirény a zároveň alarm přivolá výjezdovou jednotku z PCO. Fyzická kontrola na místě pak prověří celou situaci.

Zabezpečení školy je důležitou součástí provozu školy, není vhodné ji jen tak zanedbat. Proto se hodí provést bezpečnostní audit, který může odhalit místa, které je potřeba posílit a zabezpečit. Kamerový systém, elektronické zabezpečení, video vrátný a přístupový sytém je důležitou součástí těchto bezpečnostních pravidel.

Žáci si na zvýšení bezpečnostní pravidla také zvyknou a rodiče budou jen rádi, že jsou jejich ratolesti v bezpečí po celý den kdy probíhá výuka.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |