Kamerový systém Vivotek

Kamerový systém Vivotek

Kamerové systémy Vivotek začínaly v roce 2002 jako lokální výrobce. Tato značka začínala vyrábět ekonomické varianty IP kamer a díky tomu se dostaly velmi rychle do širokého povědomí. Z počátku byly produkty Vivoteku převlečené OEM kousky, později firma přidala vlastní kamery, které vycházejí z vlastního vývoje.

IP kamery Vivotek Praha obsahují také přibalený software pro záznam obrazu. Jde ale o jednoduchý program, který poskytuje pouze velmi omezené a základní vlastnosti. Umí například nahrávat záznam a recyklovat místo na disku, ale již neumožňuje pokročilou detekci pohybu, neumí přístup přes internet na záznamy z kamer a další. Jedná se tedy pouze o vhodný nástroj pro malé kamerové systémy pro malé obchody, nebo pro domácí použití. Některé profesionální záznamové softwary, jako například NUUO podporují konkrétní typy modelů Vivotek, 7 takže umožňuje integraci do profi řešení.

V posledních letech začíná značka Vivotek vyrábět již profesionální řešení pro sledování prostoru a ostrahu. Kamerové systémy Vivotek se tak stávají standardním prvkem pro kvalitní kamerové systémy Praha.

Produkty od výrobce Vivotek obsahují jak IP kamery, tak IP videoservery ale také napájení pomocí PoE protokolu. Kamery jsou vyráběny ve spoustě variant, jak pro vnitřní provedení, venkovní IP kamery, některé modely mají také infra přísvit nebo zabudovaný mikrofon. Nejlevnější modely mají také vestavěný WiFI adaptér pro připojení přes bezdrát. Kamery mají slot na SD kartu, takže se záznam z kamery může lokálně nahrávat.

Záznam z kamer podporuje nejnovější formát ONVIF, takže lze konečně IP kamery Vivotek Praha připojit k těm nejlepším záznamovým zařízením a softwarům. Pro venkovní použití instalujeme také otočné IP kamery Vivotek Praha. Vzdálený přístup na kamery je možný jak z počítače, tak z mobilu, tabletu apod.

Instalujeme značku Vivotek pro spolehlivé řešení a kamerový systém Praha dokáže snímat obraz i při špatném osvětlení snímané scény. Kamery, které mají integrovaný mikrofon můžete použít pro odposlech chráněného prostoru. Rozlišení kamer je až pět megapixelů. U kamer Vivotek je ale dobré dát si pozor na skutečné rozlišení, které není vždy podle standardu, který deklarují. Také je u většiny modelů menší snímkovací frekvence než mají jiní výrobci, takže nahraný pohyb není naprosto plynulý. Dražší modely tímto nedostatkem netrpí a vždy lze vybrat vhodnou variantu pro Vaše potřeby. Kamerový systém Praha spolehlivě ochrání Váš majetek.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |