IP kamery GeoVision

IP kamery GeoVision

IP kamery GeoVision se poměrně jednoduše integrují do profesionálních kamerových systémů GeoVision. Jelikož nahrávací zařízení, software ale i samotné kamery vyrábí jedna firma, výhodou je perfektní spolupráce mezi všemi součásti systému. IP kamerové systémy Kladno mohou obsahovat mnoho různých typů kamer, od skrytých po otočné kamery s připojeným mikrofonem.

Vlastnosti kamer

IP kamery GeoVision pro vnější i vnitřní použití jsou například v malém provedení, s pevným i varifokálním objektivem. Tyto nejrozšířenější kamery, které mají také pokročilé funkce jako je WDR, low-lux funkce pro snímání ve špatně osvětlené oblasti, se instalují nejčastěji.
Výhodná je také funkce pro ukládání záznamu přímo v IP kameře GeoVision. Jednoduše můžete pořídit SD kartu přímo do kamery a záznam se bude z kamery ukládat právě na tuto SD kartu. Záznam pak můžete jednoduše přehrávat přes vzdálený přístup ke kameře.
Výhodou kamer také je napájení kamer pomocí PoE protokolu. Není potřeba instalovat kabel zvlášť pro přenos obrazu a zvlášť pro přenos zvuku. Po jednom kabelu se přenáší najednou napájení i video. To značně usnadňuje instalaci a zlevňuje také servis.

Rozlišení kamer začíná na jednom megapixelu. Největší rozlišení je pak 5 megapixelů, kdy záznam je již velmi detailní a kamerový systém Kladno GeoVision jsou určeny i pro náročné podmínky. Výhodou oproti jiným značkám je jednak rozlišení podle specifikace a také vysoký počet snímků za sekundu. Ve stejném rozlišení jako u konkurence pak můžete očekávat plynulý obraz.

IP kamera FishEye

Jde o velmi šikovnou kameru, která snímá obraz v celých 360° pod sebou. Instaluje se ke stropu místnosti a obraz se zaznamenává pomocí čtyř kamer. Díky tomu je pokryt naprosto celý prostor. Velmi inteligentní záznamový software GeoVision pak umožňuje efektivní prohlížení obrazu a to včetně digitálního zoomu, otáčení a procházení prostorem. jedinou kamerou tak pokryjete celou oblast. Inteligentní software pro kamerový systém Kladno má důležitou vlastnost, která potlačí zkreslení videa, takže ve výsledku to vypadá, jako by byly v místnosti instalováno alespoň 6 kamer na celém obvodu místnosti, kterou potřebujete ochránit. Ve videu je možné se snadno pohybovat jak při prohlížení aktuálního dění, tak při procházení záznamů.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |