Kamerový systém ACTi

Kamerový systém ACTi

Společnost ACTi se v obchodě s kamerami vyskytuje po dlouhý čas. Proto se můžete spolehnout na velmi dobré kamery za přijatelné ceny. Vývojové oddělení této firmy navrhuje a dodává nové modely kamer i záznamových zařízení poměrně často. Velkou výhodou je právě vlastní vývoj. Firma žádné jiné než vlastní komponenty v kamerách. Může proto nabídnout širokou škálu výrobků pro každou situaci. Od samotných kamer, přes přenosové trasy až po záznamové zařízení. IP kamery ACTi používají pro komprimování obrazu JPEG/MPEG-4/H.264 a poskytují rozlišení od VGA až po 10 Mpix.

Díky kvalitní podpoře uživatelů a zákazníků je řešení případných potíží snadné a rychlé. Dnešní IP kamery ACTi Kladno jsou velmi prodávané na celém světě. Díky stavebnicovému systému je možné postavit kamerové systémy ACTi od malých systémů pro několik kamer až po rozsáhlé bezpečnostní aplikace pro stovky kamer v jednom systému.

Bezpečnostní kamery lze rozdělit do několika úrovní:

  • HPL - nejvyšší řada kamer s nejvyšším rozlišením a nejkvalitnějším obrazem
  • MPL - nejprodávanější kamery s vyrovnaným poměrem cena/výkon
  • EPL - základní typy kamer
  • LPL - nejlevnější kamery


Kamery ACTi můžeme propojit s každým nahrávacím zařízením, nebo videoserverem, který podporuje standard ONVIF. Skoro všechny typy kamer podporují připojení mikrofonu a můžete tak vytvořit oboustrannou audio komunikaci se sledovaným prostorem.

Nejčastěji se dodávají bezpečnostní kamery v provedení váleček, ale vybírat je možné z antivandal krytu, nebo miniaturním provedení. Pro větší prostory je možné využít kamery s motor zoomem. Samozřejmostí je pak integrovaný infra přísvit. Velmi populární je funkce WDR. Pokud je prostředí s velkou změnou světla a stínu, například vchod do budovy, nebo výloha, je tato funkce nutná. Zajišťuje perfektní obraz a ne jen neostrý a rozmazaný obraz.

Firma ACTi také nabízí velmi propracovaný program, kterým rozvrhnete umístění všech kamer. Jmenuje se Floor Planner a umožní velmi snadno a přesně navrhnout potřebné kamery včetně ukázek. Do programu se nahraje půdorys střeženého objektu, případně fotografie. Snadným přetažením na vhodné místa umístíte kamery a můžete si nastavit, jaké budou potřeba mít snímací úhly. Díky náhledu lze také vidět, jak detailně bude scéna nahrávána.
Velmi nápomocné jsou také ukázkové videa of firmy ACTi, které ukazují kvalitu každé kamery v reálných podmínkách. Před samotnou koupí a instalací tak můžete přesně vidět, jak bude vypadat výsledek. Kamerové systémy od firma ACTi lze doporučit, protože jsou zárukou kvality.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |