IP kamery software

IP kamery software

Základní kámen všech IP kamerových systémů Kladno je záznamový software. Zpracování a použitelnost kamerového záznamového softwaru definuje Vaši pohodlnou práci a snadné využití kamer. Základní záznamový software například nepodporuje přístup pomocí mobilních telefonů nebo umí zobrazovat pouze aktuální dění, ale již ne záznam nahraného videa.

Také některé IP kamerové programy se hodně nepohodlně ovládají. Důležitým aspektem je také možnost v připojení IP kamer pro kamerové systémy. Množství podporovaných výrobců a komunikačních protokolů je jednoznačně dobrým vodítkem pro výběr.

IP kamerový software, který výrobci dodávají k nejlevnějším kamerám nedoporučujeme při každodenním použití. Například u IP kamer Vivotek nebo D-link je záznamový software hodně primitivní a nemá mnoho funkcí.

Lepší je poohlédnout se a investovat do IP kamerového systému, který lze koupit samostatně a dále rozšiřovat pomocí licencí. To je podstatný rozdíl oproti jednoúčelovým NVR záznamovým zařízením. Ty jsou výkonově přesně ohraničeny a nelze je příliš updatovat pro podporu nových kamer. Protože jsou NVR dodávány zároveň s kamerami, pro výrobce NVR i kamer je lepší, pokud si budete muset při výměně kamer za lepší pořídit také nové záznamové zařízení. To u využití IP kamerového software nehrozí.

Nejpoužívanější a zároveň také velmi kvalitní jsou IP kamerové softwary:


Podstatné a společné u výše zmíněného seznamu programů je, že podporují IP kamery mnoha typů a všech možných výrobců. Nejste tak omezeni pouze na jediného dodavatele a pokud budete chtít IP kamerové systémy kdykoli rozšířit není v tom žádný problém. Jediné, co je potřeba udělat je doinstalovat IP kameru s další licencí. I po mnoha letech tak máte možnost rozšiřování a přidávání dalších kamer.

Výhodou také je, že kvalitní IP software se instaluje na počítač - videosever. Pokud budete potřebovat přidat IP kameru s vyšším rozlišením a již nebude PC výkonostně dostačovat, jen dokoupíte nový hardware do počítače. Software zůstane a finančně to vyjde daleko levnější než pořizovat nové záznamové zařízení. Podobné je to také s rozšiřování místa pro ukládání záznamu. Do PC můžete pohodlně a levně přidávat další disky téměř neomezeně. Záznam se bude ukládat i několik měsíců od začátku.

Vlastnosti, které vždy vyžadujte od IP kamerového software:

  • přístup přes internet na PC, mobil, tablet a to jak živé dění, tak záznam
  • rozšiřování pomocí licencí
  • podporu obecných protokolů ONVIF, PSIA, RTSP
  • možnost automatického zálohování
  • detekce ztráty signálu
  • přístupové práva pro uživatele
  • více videostreamů pro sledování na mobil
  • detekce zamlžení kamery (potencionální vandalismum)
  • upozornění zasílané email při chybě disku
  • možnost spravovat několik záznamových software najednou


Pokud se budete řídit těmito radami, můžete si být jisti, že nešlápnete vedle. IP kamery Kladno jsou snadné, pokud zvolíte kvalitní záznamový software. Vybírejte i podle maličkostí, jako například jak je náročné přidat několik kamer najedou. Zda musíte vše dokola přidávat ručně, nebo má software automatickou detekci kamer, případně kopírování nastavení a podobně.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |