Proč IP kamerové systémy

Proč IP kamerové systémy

Jak si představujete detektiva? Jako muže v plášti s dýmkou a lupou? Je čas se od zromantizovaných představ autorů detektivní literatury poněkud posunout. Kamerový systém je takový moderní a sofistikovaný Sherlock Holmes.

Potřebuju kamerový systém?

Možná jste o tom dosud nepřemýšleli. Vlastní majetek však chráníte zcela samozřejmě. Denně zamykáte svůj byt nebo auto. Je načase naučit se využívat všechny možnosti, které se vám nabízejí. A my vám s tím pomůžeme. Za pomoci kamerového systému budete mít situaci pod kontrolou nonstop. A to i pokud jste zrovna vzdáleni. Jednoduše vše vidíte za pomoci tabletu nebo mobilu.

Jaký? Není to úplně jedno?

Určitě není. HD-SDI kamerové systémy mají, jak už napovídá název, schopnost v první řadě poskytnout full HD rozlišení. Tuto populární zkratku jistě znáte i z běžného domácího televizoru. Znamená velmi kvalitní zobrazení.

IP kamery disponují rozlišením až 12 Mpix a mezi jejich výhody patří také to, že lze pro jejich provoz využít stávající počítačovou síť a stačí vám navíc k tomu jediný kabel. Na rozdíl od svého HD protějšku jsou také cenově dostupnější. Přístup ke všem druhům kamer budete mít jednoduše přes internet, to znamená přes jakékoli zařízení, které je schopno se k němu připojit (mobil, tablet nebo počítač). Její snadné ovládání navíc zvládne opravdu každý.

AHD kamery pak mohou doplnit kompletní trojlístek. Vznikne vám poté opravdu komplexní kamerový systém. Ani ony si v kvalitě nezadají. Jsou schopny vyprodukovat obraz ve full HD nebo HD ready. Postupem doby poněkud vystrnadily ze scény své starší analogové kolegyně díky lepšímu výkonu.

HDTVI kamery jsou takovými příbuznými AHD kamer. Fungují na obdobném principu jako IP kamerové systémy, přičemž jejich výhoda spočívá v tom, že obraz není spožděn. Dalším kladem je také to, že je můžete použít, pokud už kamerový systém máte a stačí vám jej pouze zmodernizovat.

A abychom svá slova dotvrdili, podělíme se s vámi také o ukázkové video 2Mpix kamerového systému.

Co vám můžeme nabídnout dál?

Elektronické a zabezpečovací systémy (EZS) jsou v podstatě určitým doplňkem kamerového systému, který rozšíří jeho možnosti. Máme-li se odvolat na svá úvodní slova o Sherlocku Holmesovi, jsou EZS vlastně takovým doktorem Watsonem. Klíčovým prvkem jsou čidla schopna detekovat pohyb, kouř atd. Celý systém ovládá ústředna a vy. Spouštíte jej za pomoci klávesnice.

Docházkové systémy vám pomohou vaši práci zefektivnit. Jednak vám umožní zakázat přístup nepovolaným osobám. Jedince povolané si zároveň snadno zkontroluje.

Chcete mít dokonalý přehled nejen o tom, kdo se kde pohybuje, ale také kolik lidí se na daném prostoru nachází? Nabízíme rovněž počítadla osob. Pokud potřebujete zkontrolovat přítomnost některých jedinců na určitém místě, použijte k tomuto účelu obchůzkový systém.

GPS autoalarmy a sledování pohybu vozidla. Co to obnáší? Automobil se vlastně bude kontrolovat tak trochu sám za pomoci vmontovaného GPS modulu, který vám dodá veškeré potřebné informace o tom, kde se vozidlo nalézá. Zní to jako ze špionážního románu. Vždycky jste si přáli se ocitnout alespoň na pár okamžiků v kůži Jamese Bonda, ne?

Fotovoltaická elektrárna se sice nikam nepohybuje, ale přece jen ji nemůžete kontrolovat úplně nepřetržitě vlastními silami. Nechte to na zabezpečovacím systému. To se děje zaprvé za pomoci našeho dobrého známého kamerového systému. Umíme ochránit také váš pozemek, do plotu se umístí takzvaný detekční kabel. Zabezpečit lze i samotné panely. Ten nejvyšší stupeň ochrany pak zajistí radary.

Kde nás najdete?

Samozřejmě se za vámi neváháme vypravit kamkoli po celé České republice. A můžeme také vyrazit za hranice, jste-li ze Slovenska, kontaktujte nás. Svou „základnu” však máme na rozhraní Moravy a Slezska: ve Frýdku-Místku. Další naše pobočka je v metropoli Moravy – Brně. Neomezujeme se jen na tato místa, našich služeb můžete využít pro kamerové systémy Ostrava a kamerové systémy Olomouc, naše pobočka sídlí i v Praze.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Božena Šivakova
Zdravim.mam ip kameru a internet ale ne pevny ..mobilni a mam zajem o instalaci me vlastni dualni bezdrátové kamery .. bydlim capartice 32 Klenčí pod Čerchovem.dekuji

Albina
Dobrý den, prosím spěchá info

kaprin
Potřebuju kamery na kontrolu baráku. Co je nejlepší ? Díky, prosím ozvěte se.

mulsin
Sháním nabídku na kamerový systém na bytový dům. Prosím o kontakt na mulsin75@centrum.cz děkuji.

Vladimir Cech
Potreboval bych zabepecit svoji halu kamerami, chci kvlaitu, nejlepe ful hd kamery. Diky.

Jan
Dobrou zkusenost mame s www.kamerovysystem.cz dobre ceny, nabidku udelali zdarma. Ted to jeste musime schvalit v nasem bytovem dome :)

Vlasta Novy
Děkuji za vypracovanou nabídku, cena je ideální, domluvíme se na montáži. Díky. vlastano1973@centrum.cz

miroslav tlach
Dobrý den prosím o cenovou nabídku montáže 3ks kamer k vodárně v naší obci Suchomasty bližší informace na tel. 721279491 email miroslavtlach@seznam.cz

hugo82
Nemate nejake kamery, ktere se daji sledovat i pres internet ? Uvazuju o necem, ale moc se v tom nevyznam.

Ilca
Planujeme kamerový systém na dům. Můžete nám nějak poradit prosím ??

Jan Hruska
Axisy jsou super kamery, sice drazsi ale perfektni obraz.

Lenka Hrubá
Máme to u domu a je to dobře, protože tak kontrolu když jsme pryč co se děje a jde mi to i na mobilu :)

Jenda
Mame kamery na dome a je to dobre, protoze si to muzu zkontrolovat z netu co se doma deje...

HDSDI
A co HDISDi kamery ? Máte zkušenost i s tímhle ?

Frantisek Potruba
Pokud chcete kvalitni obraz, nebojte se investovat do IP kamer, je to super.

Zabezpečovací a kamerové systémy | Bezpečnostní kamery |